Narozeninové

<
>

Otázky a odpovědi

zpět
 • Máte katalog s fotkami a velikostmi dortů?

  Na našich stránkách najdete ukázky dortů, které jsme vytvořili a mohou být inspirací právě pro váš dort. Stránky pravidelně aktualizujeme, takže zde můžete najít stále nové nápady a inspiraci. Ceny jsou pouze orientační, protože každý dort je unikátní jak velikostí, tak designem.

 • Na Vašich stránkách jsme nenašli dort, který by byl dle naší představy. Je možné udělat individuální návrh nebo zadat výrobu dortu podle dodaného obrázku?

  Ano, přímo pro vás připravíme kreslený návrh s vaší představou. Můžete si také stáhnout jakoukoliv fotku z internetu, tu nám poslat e-mailem s informací o velikosti (počet porcí) a mi Vám odpovíme za jakou přibližnou cenu Vám konkrétní dort vyrobíme. Jsme schopni vyrobit jakýkoliv dort.

 • Máme svatbu mimo Prahu, můžete nám dort poslat?

  Dorty není možné zasílat poštou ani jiným kurýrním přepravcem. Dort si můžete vyzvednout v našich prodejnách osobně ( v tomto případě nemůžeme ručit za škody, způsobené dopravou), nebo vám dort přivezeme chladícím autem. Cena rozvozu se potom připočítává k ceně dortu. Dorty můžeme rozvézt i mimo Prahu, vše záleží na dohodě.

 • Dort nám peče jiná cukrárna, můžete nám dát recept, návod, radu?

  Bohužel tato cesta není možná. Veškeré recepty, včetně ingrediencí jsou naše know-how a neposkytujeme ho dále.

 • Kdy si mám rezervovat dort?

  Nechceme ,aby klienti dělali uspěchaná rozhodnutí, ale stejně tak nemůžeme garantovat cenu a dostupnost před uzavřením objednávky. Většina párů si objednává naše služby 3 měsíce před svatbou. Zpravidla platí, že čím dříve tím lépe – jelikož máme omezenou kapacitu a neradi by jsme právě Vaší zakázku odmítli právě z tohoto důvodu.

 • Mohu si od vás koupit květiny nebo figurky?

  Naše dorty můžou být zdobeny živými květinami - ty neprodáváme, ale sami pro vás kupujeme. Květiny a figurky z modelovací cukrové hmoty si u nás můžete objednat a koupit.

 • Vyrábíte bezlepkové dorty, kosher dorty, dia dorty?

  Kosher dorty nevyrábíme. Dia dorty, dorty se sníženým obsahem cukru, bezlepkové dorty jsme na vaše přání schopni vyrobit.

 • Můžeme vás vidět při práci?

  Bohužel není možnost být fyzicky přítomen při výrobě.

 • Pořádáte vzdělávací kurzy?

  Vzhledem k pracovní vytíženosti celého týmu tyto kurzy nepořádáme.

 • Mohu u Vás pracovat?

  Rádi přijmeme zkušené cukrářky s praxí.

 • Kdy můžeme přijít na ochutnávku?

  Každou první středu v měsíci pořádáme bezplatnou ochutnávku krémů a korpusů vhodných do Vašeho svatebního dortu. Zde můžete také ochutnat svatební koláčky a je nutné si zarezervovat termín. Bez rezervace nemůžeme garantovat, že budeme mít volno. Pokud se vám středy nehodí, nabízíme možnost uspořádat placenou ochutnávku jen pro vás, v termínu, který si zvolíte. Na ochutnávku můžete přijít na provozovnu v Modřanech na Praze 4. Vše po dohodě.

 • Z čeho je vyroben potah dortu a jaké používáte suroviny při výrobě?

  Na potahování dortů používáme fondánovou (cukrovou) potahovací hmotu. Tato hmota je sněhově bílá lze z ní vyrobit sněhově bílý dort. Lze použít marcipánovou potahovací hmotu, ale ta je již sama o sobě v mandlové (off white) barvě a sněhově bílý dort z této hmoty již udělat nelze. Celkově při výrobě nepoužíváme instantní přípravky a vše vyrábíme podle vlastních receptů z kvalitních surovin.

 • Potřebuji si dort vyzvednout o den dříve. Jaké jsou podmínky skladování?

  V tomto případě se ujistěte, že budete mít dostatečné místo v lednici. Upozorňujeme, že větší dorty cca 60 porcí a více jsou již umístěny na podstavci, který již nedáte do obyčejné domácí lednice. Tyto dorty je již potřeba skladovat v profesionálních lednicích nebo chladících boxech. Pro potahované dorty marcipánem nebo cukrovou potahovací hmotou je důležité, aby chlazení bylo statické. Každý dort z dílny AM musí být skladován při teplotě od 4°C do 8°C.

 • Kde a kdy si mohu vyzvednout objednanou zakázku?

  Při objednávce nám prosím sdělte, kdy si zakázku vyzvednete. V ten den budou mini dezerty připravené k odběru po celou otevírací dobu.

 • Berete si zálohu za svatební zakázku.

  Při uzavření objednávky je nutné zaplatit zálohu. Zpravidla si bereme ½ z celkové částky. Na zapůjčené podstavce na dorty a termoboxy si bereme vratnou zálohu.